Sayfalar

26 Aralık 2009 Cumartesi

Gri Ekoseli Kumaş BoyunlukGeçen sefer bir başlayıp onlarca yaptığım boyunluklarımdan o kolajda olmayan biri daha... Bu kumaştan kendime ceket te diktim. Elbise için almıştım. Cekete çevirince çok kumaş kaldı. Üç boyunluk çıktı kalan kumaştan.

       İçeriden boyun kısmındaki kanaldan geçen kurdelayla, dışarıdan düğmeyle kapanıyor. Sadece düğme de iş görüyordu ama hem gerekirse kurdelayla boyun ölçüsü daraltılabileceği hem de görünüm açısından canım öyle iştediği için kurdelayı da ekledim.

Mankendeki fotoğraflarda boyunda duruşu daha belli oluyor.
Etsy ve Pasaj 'da satışta.

Devamı için başlığa tıklayın...


4 yorum:

--- dedi ki...

ben sizi on marifet sayesinde tanıdım daha doğrusu yaptığınız ürünleri ama eşim annem kızkardeşimde artık benim sayemde sizi tanıyolar hep birlikte yaptıklarınıza bakıp içgeçiriyoruz :)) mükemmel olmuş elinize sağlık.

Ayca Karaoglan dedi ki...

ekosesin rengi çok hoş sesi'cim. orta kısmı kot kumaşı mı ben mi yanlış görüyorum sabah sabah :) çok güzel olmuş. bu arada "Günaydın" :) öpüyorum şekercim, iyi haftalar...

sesiber dedi ki...

Sibelmerve çok teşekkür ederim. Tüm aileye sevgi,selam ve hürmetler o zaman :)
Ayçacım çok sağol. Yok o kot değil, kalın, pamuklu bir kumaş. Hatta bir sonraki postuma bakarsan ondan yaptığım boyunluğu da görebilirsin.

inci duru dedi ki...

Harika olmuş gerçekten... ellerinize sağlık...