Sayfalar

4 Ağustos 2009 Salı

Sevgili Günlük- Tavşansuyu...

Pazar günü sitecek Tavşansuyu'na balık yemeye gittik. Oradan kareler...Su değirmeni ve asma köprü çok güzel görünüyordu. Aşağıdan buz gibi akan nehir renk itibarıyla biraz ürkütücüydü ama etrafta yeşilin her tonu vardı.

Köprüden çocuklar gibi defalarca geçtik ama çocukları geçirmedik :) Yukarıdaki fotoğrafı yürürken çektim, yine de çok güzel çıkmış. Özellikle ağaca vuran akşam güneşinin yansımasını çok sevdim.

Yemek sonrası, manzaraya da doyunca okeye oturduk. Ağaçların altında, suyun yanında serin serin okey oynadık.
Akşam da erkekler duvardan maçı izlerken biz okeye devam ettik. Çoğunluğun Fenerbahçeli olması sebebiyle pek bir mutluyduk :) ( Bu arada ben Beşiktaş'lıyım )


       Bu akşam da Osmanlı Cumhuriyeti'ni izledik ama pek bir yavandı. Vizyondayken kaçırdığıma üzülmüştüm ama para verip gitmeye değmeyecek kadar tatsız, tuzsuz bir filmdi. Başı ve sonundaki birkaç dk.lık kareler hariç... Yarınki planda Kanlı Elmas var.
Film sonrası erkekler memleketi kurtarırken, biz de bahçede Funda Arar eşliğinde, 6 bayan yarın bana gelecek ortak arkadaşımız için yaprak sarması yaptık. Süperiz :) koca bir tencere sarmayı o kadar kişi olunca yarım saatte sardık, bitirdik. Yarın da yiyeceğiz. Ben film öncesi kalbura bastı ve jöleli tavuk göğsü yaptım. Yarına salata ve sıcaklar kaldı.

8 yorum:

zeynep dedi ki...

fotoğraflar çok güzel..

owl dedi ki...

ne kadar güzel bir yer... insanın öyle bir yerden dönesi gelmez gerçekten :)

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ * dedi ki...

Kuzu bura nerde sağ klik çalışmadı da ay içim gitti buz gibidir ne güzel ya, hayırlı kandiller ayrıca cicime, tatilden sevgiler.

Kapkara Camdan Kelebek dedi ki...

sen varya sesi'ciğim
şuradaki http://www.eharmony.com/labs/blog/wp-content/uploads/2007/09/dreamstime_31922801-superwoman-1-credit-9-27-07.JPG
kadın karakterine benziyorsun.
hatta süper woman karakterini yaratırlarken senden ilham aldıklarını düşünmeye başladım.
tü tü nazar değmesin:)

sesiber dedi ki...

Çok teşekkür ederim.
S.D. linke tıklasana :)
Durucum gurur oldum. Ne güzel bir benzetme öyle.

SEMYIL dedi ki...

sibelcim, resimler harika....
okeyde nerede oturduğunu da hemencecik buldummm :)))))

sesiber dedi ki...

Sema ablacıım:))sigaralığımdan mı tanıdın:))

SEMYIL dedi ki...

evettt :))))